Середа, 19.02.2020, 07:23
Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
manki.at.ua
Меню сайту
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 104
Форма входу
Пошук
Block title
Головна » Архів матеріалів
всі хто хоче шось запитатися про дизай і тд...прошу звертатися в блог і коментувати.
Категорія: Offtop | Переглядів: 186 | Додав: AndriyKinder | Дата: 12.04.2011 | Коментарі (0)

Юрій Олексійович Гагарін народився 9 березня 1934 р. в місті Гжатську Смоленської області. Його мати, Ганна Тимофіївна, і батько, Олексій Іванович, були звичайними сільськими трудівниками з села Клушино Гжатського району. Вони виховали в Юрі працелюбного і чуйну людину. 


Переживши важкий час німецької окупації, родина Гагаріних в 1945 році переїхала з Клушино в місто Гжатськ. Закінчивши школу, Юра 30 вересня 1949 вступив до Люберецьке ремісниче училище 10, яке закінчив у червні за фахом формувальник-ливарник. У серпні вступив в Саратовський індустріальний технікум. З 1954 року (25 жовтня) почав займатися в Саратовському аероклубі. У 1955 р. з відзнакою закінчив Саратовський індустріальний технікум, а 10 жовтня того ж року - Саратовський аероклуб. 27 жовтня 1957 Юрій Гагарін одружився на Валентині Іванівні Горячевій, яка стала його вірним соратником на багато років. У їхній родині виросли дві дочки - Олена і Галя. ... Читати далі »
Категорія: Україна | Переглядів: 4077 | Додав: AndriyKinder | Дата: 12.04.2011 | Коментарі (0)

На моїй пам'яті це перший раз, коли картинка анімована, але мені вже підказують в коментах, що я дещо пропустив.

По кліку на картинку теж відбувається дещо приємне. Особливо враховуючи те, що це не тільки на google.ru а й на google.com
Всіх з днем космонавтики!

Категорія: Offtop | Переглядів: 263 | Додав: AndriyKinder | Дата: 12.04.2011 | Коментарі (2)

Програму забезпечення молоді житлом на 2002-2012 роки, ініційовану державою і спрямовану на поліпшення умов для молодих сімей, можна вважати остаточно зірваної з вини влади, повідомили в Рахунковій палаті, пише ЛІГАБізнесІнформ. До такого висновку прийшла колегія Рахункової палати України за результатами аудиту виконання держпрограм щодо забезпечення молоді житлом. 

Як повідомили в прес-службі відомства, за дев'ять років держпрограма забезпечення молоді житлом недофінансована з держбюджету більш ніж на 790 мільйонів гривень., Обсяги введеного в експлуатацію житла становлять 12% від запланованих, у результаті чого три тисячі молодих сімей не отримали житло.

У Рахунковій палаті зазначають, що Фонд сприяння молодіжному житловому будівництву протягом 2002-2010 років забезпечив житлом лише 2,8% молодих сімей, які перебувають на квартирному обліку, в тому числі серед молодих сімей у сільській місцевості - лише дві, серед науково-педагогічних працівників - 132 людини (0,5%).

Також незадовільне управління засобами та ресурсами з боку керівництва фонду призвело до інвестування 140 мільйонів гривень кредитних ресурсів у будівництво об'єктів із нульовим ступенем готовності, надалі заморожених внаслідок економічної кризи. Через значних обсягів незавершеного до початку 2011 року будівництва, в яке вкладені кредитні та власні кошти молоді в сумі понад 227 мільйонів гривень, ... Читати далі »
Категорія: Україна | Переглядів: 179 | Додав: AndriyKinder | Дата: 11.04.2011 | Коментарі (0)

Середні роздрібні ціни на нафтопродукти в понеділок 11 квітня порівняно з п'ятницею 8 квітня, збільшилися на 0,3-0,5%, або на 3-5 копійок до 9,18-9,88 гривні за літр.

Про це говориться в моніторингу цін, проведеному компанією UPECO.

Середні роздрібні ціни на бензин А-80 збільшилися на 0,3%, або на 3 копійки до 9,18 гривні за літр.

Середні роздрібні ціни на бензин А-92 збільшилися на 0,3%, або на 3 копійки до 9,58 гривні за літр.

Середні роздрібні ціни на бензин А-95 збільшився на 0,5%, або на 5 копійок до 9,88 гривні за літр.

Середні роздрібні ціни на дизельне паливо збільшилися на 0,9%, або на 8 копійок до 9,43 гривні за літр.

Категорія: Україна | Переглядів: 217 | Додав: AndriyKinder | Дата: 11.04.2011 | Коментарі (0)

Продажі автомобілів в Україну почали різко зростати. За березень вони збільшилися більш ніж на 70%, до 18,8 тис., - це найкращий показник за останні три роки.

Минулого місяця було продано більше 18,8 тис. нових автомобілів (+73,03% до лютого і +50,03% до березня 2010 року), йдеться в звіті інформаційно-аналітичної групи AUTO-Consulting. До цього кращі показники були зафіксовані в грудні минулого року - 17,8 тис. Найбільші темпи зростання - більш ніж у два рази - в березні показали Ford (до 736 автомобілів) і Chevrolet (937). Трійка лідерів продажів тим не менш залишилася без змін.

Таке різке зростання продажів у автокомпаніях пояснюють відновленням автокредитування. "Помітно збільшилася кількість банків, що видають автокредити, - говорить гендиректор інформаційно-аналітичної групи AUTO-Consulting Олег Омельницький. - Якщо за підсумками минулого року приблизно 14% всіх автомобілів були куплені в кредит, то найближчим часом цей показник досягне 20%". Для порівняння, до кризи в кредит продавали приблизно половину автомобілів.

Ще одна причина зростання продажів - відкладений попит в корпоративному сегменті. "Під час кризи багато великих компаній відкладали оновлення автопарку, прагнучи мінімізувати витрати. Зараз же ми спостерігаємо відновлення попиту з боку корпоративних клієнтів", - відзначає керівник по зв'язках з громадськістю "Єврокару" Олена Гавінская.
... Читати далі »
Категорія: Україна | Переглядів: 206 | Додав: AndriyKinder | Дата: 11.04.2011 | Коментарі (0)

Івано-Франківська область є одним із найбільш густонаселених і давньо освоєних регіонів України. В сьогоднішніх                                                                        територіальних межах, Івано-Франківська область (до 1962 року — Станіславська область) була утворена 4 грудня 1939 року після після возз'єднання Галичини з Україною. Обласний центр — місто Івано-Франківськ (до 1962 року — Станіслав (австрійський варіант) або Станіславів (польський варіант)). Область розташована на південному заході України і межує з Львівською, Тернопільською, Чернівецькою та Закарпатською областями. На крайньому півдні Івано-Франківщини впродовж 50 км границя області є державним кордоном України з Румунією. Межа із Закарпаттям, що проходить Карпатським хребтом, протягом століть, до 1945 року, теж була кордоном — то з Угорщиною, то з Чехословаччиною.


Область поділена на 14 районів. В області нараховується 15 міст, 24 селищ міського типу, 765 сільських населених пунктів, які об'єднані в 477 сільських рад. Обласному управлінню підпоряковуються Івано-Франківська міська рада, місто Коломия, місто Калуш, Болехівська міськрада та Яремчанська міська рада.[1]

Територія області 13,9 тис. км².
Категорія: Україна | Переглядів: 1137 | Додав: lionsin | Дата: 11.04.2011 | Коментарі (1)

Деякі сучасні астрономи схиляються до версії, що самих інопланетян, як і сліди їх існування, могли знищити вибухи так званих білих карликів. Більше того, вони не виключають, що та ж доля чекає землян, пише The Daily Mail.

Учений з американського Університету Вілланова (штат Пенсільванія) розповів, що подібне знищення інопланетного життя може піти за вибухом білого карлика - ядра, що залишився від звичайної зірки на кінцевій стадії її еволюції. Такий колапс виключно масивного білого карлика називають народженням гіперновой.

Читайте також: Шість нових версій про кінець світу

Ядро гіперновой за певних умов перетворюється на чорну діру - просторово-часову область з найбільшим гравітаційним притяганням, здатним "затягнути" всередину всі найближчі об'єкти, навіть кванти світла. Вибух гіперновой - досить рідкісне явище навіть за космічними мірками, однак за мільярди років їх могло бути кілька, і кожного разу їх результатом могло бути знищення позаземного життя, вважають вчені.

Згідно з їхніми припущеннями, колапс гіперновой може загрожувати і життя на Землі, хоча й по-іншому. Засмоктування в чорну діру нашій планеті не загрожує, оскільки поблизу неї немає жодної такої зірки. Проте серйозну загрозу несуть радіоактивні гамма-сплески, які спостерігаються при народженні гіперновой: вони здатні повністю знищити озоновий шар Землі.

Читайте так ... Читати далі »

Категорія: Світ | Переглядів: 222 | Додав: AndriyKinder | Дата: 11.04.2011 | Коментарі (0)

Мільйони людей можуть загинути, а людство може бути відкинуто у розвитку на сотні років - все це виключно через сонячного ефекту Каррінгтона, який, як очікується, буде на Землі вже в 2013 році. Про цю загрозу попередили польські та американські вчені. Усі згодні в одному: це смертельне явище.

Сучасні люди просто залежні від електрики та електроніки. Комп'ютери контролюють атомні електростанції, системи оборони й перельоти літаків.

Між тим, учені НАСА говорять, що Сонце вступає у фазу інтенсивної діяльності. У травні 2013 року, Землі може досягти смертельна енергія, яка викличе сильні грози і блискавки від обурення електромагнітного поля. Що це означає?

Найімовірніше, що в якийсь момент перестане працювати всі електричне та електронне устаткування. І наслідки цього - жахливі ...

- Встануть потяги, трамваї, метро. Припинять працювати ліфти, автозаправні станції, телефони, радіо і телебачення. Почнуть падати літаки ... Нарешті, закінчиться вода, перестає функціонувати установи охорони здоров'я, торгівлі, банки та комп'ютерні системи, - заявив журналістам "Супер-Експресу" проф. Збігнєв Яворівський (84 роки), видатний польський радіолог. Втрати будуть величезними, і людство може протягом багатьох років зануритися в хаос. США вже почали підготовку до забезпечення того, щоб по можливості як можна краще, нейтралізувати наслідки ць ... Читати далі »

Категорія: Світ | Переглядів: 269 | Додав: AndriyKinder | Дата: 11.04.2011 | Коментарі (0)

Після масштабної повені в Пакистані в другій половині 2010 року більш ніж одна п'ята країни занурена у воду, і мільйони павуків у цій місцевості піднялися на дерева.

Як повідомляє manki.at.ua, павукоподібні рятуються від води на деревах. Оскільки вода довго не спадала, дерева швидко опинилися покритими павутиною. У результаті виник моторошний, похмурий, раніше невідомий вид місцевості, на якій будь-яка рослинність покрита товстим шаром павутини.

Однак, незвичайне явище може бути і благом, нехай і неочевидним. У тих областях, де павуки обжили дерева, набагато менше малярійних москітів, ніж могло б очікуватися, незважаючи на наявність застійної води. ... Читати далі »

Категорія: Offtop | Переглядів: 188 | Додав: AndriyKinder | Дата: 11.04.2011 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 »
Для користувачів
Привет: Гость

Сообщения:

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!
Категорії розділу
Україна [13]
Світ [5]
Гроші [0]
Цікавинки [7]
Offtop [4]
Дослідження [1]
Відео репортаж [0]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
пошук новин
Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2020 | Безкоштовний хостинг uCoz