Середа, 19.02.2020, 06:58
Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
manki.at.ua
Меню сайту
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 104
Форма входу
Пошук
Block title
Головна » Дошка оголошень (5)

Автомобілі [1]Бізнес, співробітництво [1]
Побутові товари [0]Для офісу [0]
Комп'ютери [0]Лісова промисловість [0]
Метали [1]Нафта, газ, вугілля [0]
Продукти харчування [0]Промислове устаткування [0]
Інші товари [0]Зв'язок і телекомунікації [0]
Будівництво [1]Послуги в різних сферах [1]
Хімія [0]Різне [1]

Koenigsegg CCX - суперкар виробництва компанії Koenigsegg. CCX це абревіатура Competition Coupe X. Де X означає 10-у річницю з моменту створення першої CC у 1996-му році. CCX призначений для ринку США, тому спроектований з урахуванням американських вимог.
Розроблено модифікацію CCXR - двигун налаштований для роботи на біопаливі. Альтернативне паливо та змінені налаштування дозволили CCXR отримати потужність на 25% вище, ніж у моделі CCX.
Новий кузов включає новий дизайн переднього бампера, чудово проявив себе у переконливому тестуванні, вдосконалену систему охолодження гальм, протитуманні фари і габаритні вогні, регламентовані правилами США. Передні фари були трохи перепроектовані, щоб відповідати нової лінії бампера.
На передньому капоті можна побачити великий "ківш", що діє як новий, більшого розміру повітрозабірник для пасажирів, а за передніми колесами додані нові повітроводи, що дозволяють більш ефективно виводити повітря з кабіни. Удосконалення передньої частини кузова тепер дозволяють більш ефективно використовувати різні можливі варіанти водіння.

Бічні спідниці характеризуються закругленими крилами, що ще більше збільшує притискну силу шляхом розширення нижньої частини кузова. Нова зовнішність автомобіля була створена з використанням передового програмного забезпечення Icem Surf CAD, що гарантує чудову пригону і обробку, а також оптимальні основні характеристики.
Автомобіль став на 88 мм довше для відповідності правилам США щодо заднього зіткнення, а також для того, щоб звільнити місце навколо заднього глушника. Задній грейфер тепер володіє скляним віконцем над новим двигуном CCX, явно демонструючи зроблену на замовлення унікальну монолітну виливок блоків циліндрів Koenigsegg. Глушники отримали поліпшене охолодження, що було досягнуто шляхом вбудовування сіток для вентиляції над заднім грейфером. Місце для номерного знака тепер пристосоване для номерних знаків як американського, так і європейського розміру.

Внутрішня висота кузова збільшена на 50 мм, що робить CCX найпросторішим суперкаром в даному ринковому сегменті, який дійсно враховує потреби більш високого водія. Koenigsegg впевнений що знайшов унікальну ринкову нішу, дозволяючи водіям високого зросту зручно розташовуватися в салоні автомобіля, в той час як найвища точка кузова автомобіля - всього лише 1120 мм над дорогою.
CCX тепер володіє повністю цифровими інтелектуальними плавкими запобіжниками і релейного осередком. Це означає, що тут немає фізичних запобіжників або реле як таких. Цей блок програмуємо і може бути з'єднаний з блоком управління дисплеєм, який передає необхідну інформацію водію. Головні переваги цієї системи - її надійність, мала вага, невеликий розмір, програмованість і пряме інформування водія. Ця система готова до подальших модернізаціям і удосконаленням.

Двигун CCX працює на американському паливі з октановим числом 91 і відповідає нормам складу автотранспортних викидів штату Каліфорнія. Для досягнення цієї мети була проведена велика переробка вузлів, що мають відношення до емісії, таких як нові головки циліндрів з більшою поверхнею клапана і плаваючі вікна головок циліндрів. У кожен циліндр були інтегровані подвійні меншого розміру інжектори, а також нові розподільчі вали, нова, з карбонового волокна індивідуальна область для бігунків, нова система управління двигуном, оновлені системи палива й уловлювання парів палива. Нова система випуску, в якій каталітичні конвертори рухаються ближче до двигуна, забезпечує більш короткий час спрацьовування. Безповоротна паливна система також була забезпечена інтегрованими в новий паливний бак насосами. У цілому важка робота по перестроювання призвела до збереження унікальних робочих характеристик двигуна CCX і в той же час відповідає найсуворішим нормам викиду в світі.
Новий і чистий двигун CCX також включає кращу конструкцію рухового блоку, який створений і зібраний спеціально для Koenigsegg, з щитками Koenigsegg, виступаючими як з лівого, так і з правого боку блоку двигуна. Нова конструкція блоку повністю виконана з алюмінію 356 з термообробкою Т7, який піддався процесу інтенсивного високого тиску, щоб ще більше збільшити цілісність блоку, тоді як діаметр розточування циліндра був загартований під час лиття. Новий блок знову підтвердив майбутні плани розвитку двигунів Koenigsegg і змушує Koenigsegg виділятися серед виробників малолітражних супер-автомобілів, завдяки тому, що він проектує двигун повністю відповідно до того, що вже було спроектовано, зібрано і протестовано в динаміці на виробничій базі Koenigsegg. Інженери також використовували найпотужніші в даній індустрії внутрішні охолоджувачі поршнів - вони знижують температуру поршнів до 80% в порівнянні з конкуруючими системами, що є необхідним для подолання високого тиску в циліндрах при використанні палива з октановим числом 91.
Оптимальні керамічні 382-міліметрові передні дискові гальма з'єднані з 8-поршневими супортами, а задні 362-міліметрові утримуються 6-поршневими супортами. Найкращі в своєму класі диски з карбонового волокна зменшують вагу кожного колеса ще на 3 кг порівняно з уже досить легкими магнієвими дисками, які поставляються як стандартні. Керамічні диски роблять кожне колесо легше на 2 кг, що робить безпружинну масу Koenigsegg CCX більш низькою порівняно з будь-яким іншим супер-атомобілів.
На латинице
Новинка! Нажмите на слова вверху, чтобы увидеть альтернативный перевод. Отказаться
Легкові автомобілі | Переглядів: 198 | Дата: 12.04.2011 | Коментарі (0)

http://www.segodnya.ua/img/forall/a/141788/38.jpg                                                      Евакуація людей із будівель і приміщень. Вимоги до евакуаційних виходів.

ВИМОГИ ДО БУДІВЕЛЬ І СПОРУД В КОНТЕКСТІ ЕВАКУАЦІЇ Під час проектування і експлуатації споруд та інших об'єктів господарювання,наслідки діяльності яких можуть шкідливо вплинути на безпеку населення та довкілля, обов'язково розробляються і здійснюютьсязаходи інженерного захисту з метою запобігання виникненню надзвичайної ситуації техногенного та природного характеру.

Різне... | Переглядів: 149 | Дата: 11.04.2011 | Коментарі (0)

Актуальність теми. Удосконалення охорони здоров’я в сучасному світі є відповіддю на виклики постіндустріальної економіки, а також логічним наслідком удосконалення демократичних інститутів. З одного боку, в умовах формування інноваційного типу розвитку висуваються принципово нові вимоги до якості людського капіталу, і водночас зростає необхідність нейтралізації ризиків, породжуваних виробництвом, для підвищення якості життя людей.

З іншого боку, повсюдно формалізуються права на рівний доступ до медичних послуг, що вимагає істотного збільшення фінансування охорони здоров’я на фоні обмеженості ресурсів. Це спонукає до пошуку резервів підвищення ефективності їх використання і активізації елементів ринкового механізму на противагу масштабному росту витрат.

Медичні послуги, здоров'я | Переглядів: 167 | Дата: 10.04.2011 | Коментарі (0)

Диапозон колебания валютной пары евро/доллар на мировом рынке на текущей неделе составит:1.4030-1.4400.В Украине в етом случае средний курс продажы наличного евро будут колебаться в границах 11.24-11.54грн .
Фінансові послуги | Переглядів: 170 | Дата: 10.04.2011 | Коментарі (0)

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ :

золото має атомну масу 196,9665.Воно належить до благородних металів.Це м*який яскраво-жовтий важкий метал.Кристалічна гратка золота кубічна гранецентрована.

Різна металопродукція | Переглядів: 631 | Дата: 10.04.2011 | Коментарі (0)

Для користувачів
Привет: Гость

Сообщения:

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2020 | Безкоштовний хостинг uCoz